28 лютого, Середа, 2024
A- A A+

 

1. Виїзд та діагностика
Найменування послуги Вартість Опис послуги
Виїзд до замовника в межах міста 50 грн. Виїзд фахівця в обумовлений час по місту
Виїзд до замовника за межами міста договірна Виїзд фахівця в обумовлений час за межі міста. Час і вартість виїзду обговорюється окремо по телефону і залежить від віддаленості замовника від кордонів міста.
Первісна діагностика несправності з продовженням роботи безкоштовно Діагностика комп'ютерної техніки, роботи операційної системи та програмного забезпечення. Виявлення несправності і консультація фахівця з питання необхідних дій для її усунення.
2. Роботи з програмним забезпеченням *
Найменування послуги Вартість Опис послуги
Встановлення / перевстановлення операційної системи сімейства Microsoft Windows ( XP / 7 / 8) 200 грн. Форматування жорсткого диска з розбивкою на логічні розділи (якщо необхідно), встановлення ОС. Без встановлення драйверів пристроїв. Без збереження даних замовника. Ціна за встановлення / перевстановлення 1 ОС без вартості самого ПЗ (встановлюється з дистрибутива замовника).
Встановлення / перевстановлення операційної системи сімейства ОС Linux (Ubuntu, OpenSUSE і т.д.) 150 грн. Форматування жорсткого диска з розбивкою на логічні розділи (якщо необхідно), встановлення ОС. Без збереження даних замовника. Ціна за встановлення / перевстановлення 1 ОС.
Встановлення / перевстановлення програмного забезпечення Microsoft Office / Open Office 100 грн.

Встановлення пакету Microsoft Office та Open Office. Ціна за встановлення всього пакету ПЗ, або обраних замовником компонентів (Microsoft Office встановлюється з дистрибутива замовника).

Перевірка комп'ютера на наявність вірусів та їх усунення 75 грн. Перевірка на наявність вірусів здійснюється нашим фахівцем за допомогою спеціалізованого ПЗ. Ціна вказана за 40 хвилин роботи фахівця. Час роботи округлюється в більшу сторону до 40 хвилин. У разі пошкодження ОС і ПЗ від дії шкідливих програм їх відновлення не входить у вартість послуги.
Відновлення операційної системи сімейства Microsoft Windows ( XP / Vista / 7 / 8) після збою або дії шкідливих програм 150 грн. Відновлення роботи ОС замовника з збереженням робочих параметрів системи. Видалення шкідливих програм, якщо такі були причиною збою, не входить у вартість послуги. Ціна за відновлення 1 ОС.
Налагодження операційної системи Microsoft Windows ( XP / Vista / 7 / 8) 50 грн. Оптимізація та налаштування ОС під конкретні потреби замовника: заклад облікових записів користувачів і встановлення паролів, налаштування необхідних служб Windows для збільшення продуктивності системи і т.д. Ціна за налаштування 1 ОС.
Встановлення / перевстановлення стандартного пакета драйверів 50 грн. Встановлення та налаштування драйверів пристроїв для чіпсета материнської плати, звукової карти, відеоадаптера, мережевого адаптера. Ціна за встановлення пакету драйверів 1 ПК.
Встановлення / перевстановлення драйверів нестандартних периферійних пристроїв 50 грн. Встановлення та налаштування драйверів нестандартних переферійних пристроїв: тв-тюнер, додатковий мережевий адаптер, принтер, сканер і т.д.. Ціна за встановлення драйвера 1 ПК.
Встановлення / перевстановлення антивірусного програмного забезпечення 100 грн. Встановлення та базове налаштування антивірусного ПЗ. Ціна за встановлення 1 програми. (встановлюється з дистрибутива замовника, або встановлюється безкоштовне або умовно-безкоштовне ПЗ.)
Встановлення / перевстановлення загального програмного забезпечення 20 грн. Встановлення загального ПО: програми для роботи з CD / DVD, архіватори, інтернет браузери, кодеки, медіа-плеєри і т.д. Ціна за встановлення 5 програм. (встановлюється з дистрибутива замовника, або встановлюється безоплатне або умовно-безкоштовне ПЗ.)
Роботи з жорстким диском: перерозподіл на логічні розділи, форматування, проведення дефрагментації і т.д. 100 грн. Перерозподіл жорсткого диска на логічні розділи, форматування, проведення дефрагментації для прискорення роботи системи і т.д. Ціна вказана за 40 хвилин роботи спеціаліста (як правило цього достатньо для більшості операцій з жорстким диском). Час роботи округлюється в більшу сторону до 40 хвилин.
Збереження призначених для користувача даних у разі непрацездатності системи 50 грн. Збереження даних замовника на інший носій інформації (без запису на CD / DVD) у разі непрацездатності системи. Ціна вказана за одноразове збереження не більше 10 Гб інформації.
Перенесення даних користувача 50 грн. Перенесення даних замовника на інший носій інформації (без запису на CD / DVD). Ціна вказана за одноразовий перенесення не більше 10 Гб інформації.
Відновлення втрачених даних програмними засобами з працездатних носіїв від 200 грн. Відновлення втрачених даних з жорсткого диска за допомогою спеціалізованого ПЗ. Успішність відновлення даних безпосередньо залежить від кількості операцій з жорстким диском, проведених замовником після виявлення втрати. Чим їх було менше, тим більше ймовірність успішного відновлення даних. Порядок і вартість робіт визначається фахівцем на місці. Відновлення даних зі зламаних носіїв проводиться тільки в спеціалізованих майстернях.
3. Технічне обслуговування системного блоку
Найменування послуги Вартість Опис послуги
Профілактика та чистка компонентів системного блоку 150 грн. Зняття кришки корпусу. Повна суха чистка компонентів системного блоку. Чистка всіх апаратних засобів. Заміна термопасти. Ціна за 1 ПК.
Встановлення / зняття центрального процесора 10 грн. Встановлення або зняття центрального процесора системного блоку. Ціна за встановлення або зняття 1 процесора.
Встановлення / зняття кулера для центрального процесора 10 грн. Встановлення або зняття кулера центрального процесора зі стандартним кріпленням. Ціна за встановлення або зняття 1 кулера.
Встановлення / зняття материнської плати 15 грн. Встановлення або зняття материнської плати. Ціна за встановлення або зняття 1 материнської плати.
Встановлення / зняття відеокарти 5 грн. Встановлення або зняття відеокарти.
Встановлення / зняття кулера графічного процесора відеокарти 5 грн. Встановлення або зняття кулера графічного процесора.
Встановлення / зняття модуля оперативної пам'яті 5 грн. Встановлення або зняття модуля оперативної пам'яті.
Встановлення / зняття жорсткого диска HDD 5 грн. Встановлення або зняття жорсткого диска HDD.
Встановлення / зняття FDD дисковода 0 грн. Встановлення або зняття FDD дисководу.
Встановлення / зняття дисководу CD-ROM / DVD-ROM / BD-ROM 20 грн. Встановлення або зняття дисководу CD-ROM / DVD-ROM / BD-ROM. Ціна за встановлення або зняття 1 дисководу.
Встановлення / зняття блоку живлення 20 грн. Встановлення або зняття блоку живлення системного блоку.
Встановлення / зняття мережевої плати 5 грн. Встановлення або зняття мережевої плати. Ціна за встановлення або зняття 1 мережевого адаптера.
Оптимізація внутрішнього простору системного блоку 15 грн. Стяжка, прокладка, кріплення проводів / шлейфів. Правильне і рівномірне циркулювання повітряних потоків ефективно позначається на охолодженні внутрішніх компонентів системного блоку. Ціна за оптимізацію внутрішнього простору 1 системного блоку.
Заміна елемента живлення BIOS материнської плати 20 грн. Заміна елемента живлення BIOS материнської плати замовника. Ціна за заміну 1 елемента живлення з урахуванням його вартості.
Встановлення / зняття вентилятора охолодження системного блоку 10 грн. Встановлення або зняття вентилятора на корпусі системного блоку. Ціна за встановлення або зняття 1 вентилятора охолодження.
Заміна термо пасти 30 грн. Заміна термо пасти кулера / радіатора всередині системного блоку (видалення старої, нанесення нової). Ціна за 1 операцію.
4. Технічне обслуговування ноутбуків / нетбуків
Найменування послуги Вартість Опис послуги
Діагностика обладнання безкоштовно Повна діагностика апаратного та програмного забезпечення.
Профілактика та чистка системи охолодження ноутбука / нетбука 150 грн. Повна суха чистка компонентів портативного пристрою від пилу та заміна термо пасти.
Заміна матриць (екранів) 80 + грн. Зняття старої матриці та заміна на нову, ціна вказана за послугу. Матриці замовляємо по згоді клієнта, узгодивши її вартість.
Заміна лампи підсвічування матриці (екрану) 80 грн. Зняття старої лампи з матриці, та заміна на нову, ціна вказана за послугу. Лампи замовляємо по згоді клієнта, узгодивши її вартість
Чистка, ремонт клавіатури 20 + грн. Чистка клавіатури від пролитих рідин, відновлення кнопок на клавіатурі, частковий ремонт
Ремонт, заміна роз'ємів живлення 50 грн. Ремонт, відновлення роз'ємів живлення, USB, RJ-45.
Заміна акумулятора 20 грн. Заміна аккумуляторної батареї (без врахування ціни за батарею)
Встановлення / зняття модулів оперативної пам'яті 20 грн. Встановлення або зняття модуля оперативної пам'яті. Ціна за встановлення або зняття 1 модуля.
Встановлення / зняття HDD, SSD пристроїв. 20 грн. Встановлення або зняття пристроїв зберігання інформації HDD, SSD. Ціна за встановлення або зняття 1 пристрою.
Встановлення / зняття CD, DVD пристроїв 20 грн. Встановлення або зняття пристроїв читання / запису CD, DVD дисків, FDD дисководу. Ціна за встановлення або зняття 1 пристрою.
5. Побудова та налаштування локальних обчислювальних мереж
Найменування послуги Вартість Опис послуги
Проектування малої провідної / бездротової Wi-Fi локальної обчислювальної мережі 100 грн. Консультація нашого фахівця з підбору необхідного активного та пасивного мережевого обладнання, для побудови з найменшими витратами провідної / бездротової локальної обчислювальної мережі. Ціна за 1 консультацію.
Базове налаштування провідникового маршрутизатора 50 грн. Налаштування проідникового маршрутизатора для забезпечення його функціонування в складі ЛОМ. Ціна за налаштування 1 маршрутизатора.
Базове налаштування Wi-Fi точки доступу / бездротового маршрутизатора 50 грн. Налаштування Wi-Fi точки доступу / бездротового маршрутизатора для забезпечення його функціонування в складі ЛОМ. Ціна за налаштування 1 точки доступу / маршрутизатора.
Базове налаштування модему 30 грн. Базове налаштування модему для підключення до мережі Інтернет. Ціна за налаштування 1 модему.
Налаштування мережевого підключення ПК до ЛВС / Інтернет 25 грн. Налаштування мережевого адаптера для роботи ПК в Мережі. Ціна за налаштування 1 мережний адаптера.
Налаштування бездротового мережевого підключення ПК до ЛВС / Інтернет 30 грн. Налаштування бездротового мережевого адаптера / Wi-Fi адаптера ноутбука для роботи ПК в мережі.
Обжимка кабелю UTP (вита пара) 15 грн. Встановлення конектора RJ-45 для кабелю UTP (вита пара). Ціна за встановлення 1 конектора.
Прокладка кабелю UTP (вита пара) 5 грн. Прокладка кабелю UTP (вита пара). Ціна за прокладання 1 метра. З урахуванням вартості кабелю.
Встановлення і підключення комутатора 15 грн. Встановлення провідного комутатора і підготовка його до функціонування всередині ЛВС. Ціна за встановлення та підключення 1 комутатора.
Встановлення / базове налаштування іншого активного мережевого обладнання 80 грн. Підключення та базове налаштування іншого активного мережевого обладнання: принт-серверів, мережевих сховищ даних і т.д. Ціна за налаштування 1 пристрою.
6. Додаткові послуги
Найменування послуги Вартість Опис послуги
Збірка на замовлення системного блоку 50 грн. Повна збірка та тестування системного блоку з комплектуючих замовника. Ціна за збірку 1 системного блоку без вартості комплектуючих.
Заправка картриджа тонером від 75 грн. Заправка картриджа тонером. Ціна коливатиметься залежно від моделі картриджа
Заміна, заправка картриджа принтера 20 грн. Заміна, заправка картриджа принтера. Заправка з чорнила замовника. Ціна за заміну 1 картриджа.
Консультація фахівця з питань придбання комп'ютерної техніки, комплектуючих і периферійних пристроїв безкоштовно Професійна консультація нашого фахівця з підбору комплектуючих для заміни застарілих / несправних компонентів системного блоку, придбання нової комп'ютерної техніки і периферійних пристроїв.
Купівля і доставка товару від 100 грн. Купівля і доставка замовнику програмного забезпечення, комплектуючих системного блоку, периферійних пристроїв, комунікаційного обладнання до дверей.
Індивідуальне навчання роботі з комп'ютером і комп'ютерними програмами 60 грн. Консультації та навчання замовника роботі з операційною системою, програмним і апаратним забезпеченням. Ціна вказана за 80 хвилин навчання.
Запис на CD / DVD диск безкоштовна Запис на CD / DVD диск без урахування вартості диска. Ціна за запис 1 диска.
Виконання інших, не описаних вище робіт від 20 грн. Виконання робіт не зазначених у прайс-листі. Порядок і вартість виконання робіт узгоджується з фахівцем на місці.
7. Примітка *
* Наші фахівці працюють тільки з ліцензійним програмним забезпеченням,та програмним забезпеченням, умови ліцензії якого дозволяють встановлювати його в даному конкретному випадку (послуга безкоштовна, умовно-безкоштовна і т.д.)

Тарифи на абонентське ІТ обслуговування для організацій

КІЛЬКІСТЬ КОМП'ЮТЕРІВ БАЗОВИЙ ЕКОНОМ БІЗНЕС
1-5 комп'ютерів 100 грн. 300 грн. -
5-10 комп'ютерів 300 грн. 500 грн. -
10-15 комп'ютерів 500 грн. 800 грн. -
15-20 комп'ютерів - 1000 грн. 1300 грн.
20-25 комп'ютерів - 1300 грн. 1600 грн.
більше 25 комп'ютерів за домовленістю за домовленістю за домовленістю
Віддалене адміністрування 5 7 необмежено
Планові профілактичні виклики 1 2 3
К-сть безкоштовних викликів 3 3 необмежено
Час очікування спеціаліста від 1 до 3 годин від 1 до 2 годин протягом 1 години