28 лютого, Середа, 2024
A- A A+

Телефонуйте (099)96 13 444 для технічної підтримки, щоб виправити помилки, налаштувати параметри і багато іншого.

 

Наші експерти допоможуть Вам вирішити всі глюки в роботі програмного забезпечення, чи це помилка, яка все часто з'являються чи проблеми в оновленні програм. Наші спеціалісти налаштують програми згідно Ваших вимог. Ми пропонуємо технічну підтримку для багатьох програмних продуктів різних фірм виробників, включаючи операційні системи, антивірусні програми, браузери і т.д.

Операційні системи

 

Операційні системи

Чи часто виходить з ладу Ваша операційна система? Розслабтеся, просто дозвольте нашим фахівцям, виправити всі помилки та насолоджуйтеся високою продуктивністю.

Детальніше

 

Безпека

 

 

Безпека

Захистіть ваші ПК від шкідливих програм, вірусів, програм шпигунів, інтернет-загроз та ін. З технічною підтримкою від PC-Service.

Детальніше

Продуктивність

 

 

Продуктивність

З нами Ви можете забезпечити роботу більшості офісних пакетів: Microsoft Office і OpenOffice. Зможете отримати допомогу, виправити помилки та багато іншого.

Детальніше

Комунікації

 

Комунікації

Якщо Ви потребуєте консультацій при встановленні та налаштуванні засобів інтерактивного спілкування, наприклад, Skype або інших пейджерів, наші представники підтримки допоможуть Вам.

Детальніше

 

Мультимедіа

 

Мультимедіа

Технічна підтримка для мультимедійних програм, таких як Windows Media Player, VLC Media Player і QuickTime, присутні на відстані одного кліка.

Детальніше

 

Web-браузери

 

Web-Браузери

Не можете коректно переглядати інтернет сторінки, тому що ваш браузер дає збої, незрозумілі картинки? Просто зателефонуйте нам, і ми вам допоможемо

Детальніше

 

Утиліти

 

Утиліти

Потрібна допомога для програмних утиліт, програми для запису CD / DVD дисків або Windows Movie Maker  та багато іншого. Телефонуйте прямо зараз для миттєвої підтримки.

Детальніше